W miniony weekend odbyły się finały Mistrzostw Małopolski juniorów. Hutnicy w grupie rozegrali dwa spotkania z MKS Andrychów oraz MKS Proszowice. Obydwa zakończyły się wygranymi naszego zespołu po 3:0. W półfinale również 3:0 rozprawiliśmy się z UMKS Kęczanin Kęty. W meczu finałowym zmierzyliśmy się z rywalem zza miedzy czyli SMS Spartą Kraków. Mecz zakończył się porażką Hutników 2:3 pomimo iż to my prowadziliśmy 2:1. Niestety w tie breaku górą okazali się zawodnicy Sparty, chociaż Hutnicy wykazali bardzo dużą wolę walki. Przegrywali już 8:13 lecz nie poddali się i zdołali doprowadzić do stanu 13:14. Jednak pierwsza piłka setowa dla Sparty przyniosła rostrzygnięcie w meczu. Mimo tego jesteśmy bardzo zadowoleni z występu naszych młodych siatkarzy. Kto wie może któryś z nich zasili szeregi seniorów w przyszłym sezonie.

Piątek 3.02.2023

Hutnik Kraków : MKS Andrychów 3:0

Sobota 04.02.2023

Hutnik Kraków : MKS Proszowice 3:0

Hutnik Kraków : UMKS Kęczanin Kęty 3:0 (półfinał)

Niedziela 05.02.2023

Hutnik Kraków : SMS Sparta Kraków 2:3 (finał)

Klasyfikacja końcowa:

1. SMS Sparta Kraków
  2. Hutnik Kraków
  3. UMKS Kęczanin Kęty
  4. MKS Proszowice

Hutnicy awansowali do Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski. Liczymy na dobrą grę i życzymy powodzenia.