Warto wspierać siatkówkę.

Siatkówka to jedna z najpopularniejszych dyscyplin siatkarskich w naszym kraju. Sukcesy reprezentacji Polski powodują, że coraz więcej ludzi interesuje się tym sportem. Na trybunach zasiadają całe rodziny i ludzie w różnym wieku.

Jako klub ściśle związany z Nową Hutą chcielibyśmy zapewnić lokalnej społeczności możliwość uczestniczenia w meczach na jaknajwyższym poziomie rozgrywkowym. Chcemy ciągle się rozwijać i iść do przodu. Bez wsparcia sponsorów osiągnięcie tego celu nie będzie możliwe.

Grając w drugiej lidze docieramy z reklamą do różnych miast województw małopolskiego, podkarpackiego i śląskiego.

Nasze mecze są transmitowane na naszym kanale youtube oraz w mediach społecznościowych naszych rywali.

Co zyska wasza firma:

• rozpoznawalność wśród lokalnej społeczności
  • umocnienie więzi z mieszkańcami Nowej Huty
  • pozytywny wizerunek wśród pracowników

Z reklamą dotrzeny do takich miast jak:

• Rybnik
  • Krosno
  • Jasło
  • Ropczyce
  • Sędziszów Małopolski
  • Jastrzębie Zdrój
  • Tychy
  • Andrychów
  • Kęty
  • Bobrowniki

Wasze logo może się znaleźć na:

• Strojach meczowych
  • Banerach
  • Mediach społecznościowych
  • Stronie WWW

Zapraszamy do współpracy !