W piątkowy wieczór siatkarze Hutnika Wandy Kraków rozegrali kolejny sparing. Tym razem zmierzyli się z czołowym zespołem I ligi małopolskiej GSKS Laskowa. Hutnicy zwyciężyli to spotkanie 3:2 (-21, 18, 25, 15, -10). Pierwszego seta wygrali goście. Jednak w kolejnym secie nasz zespół stanął na wysokości zadania pewnie wygrywając do 18. Trzecia partia była najbardziej wyrównana. Wydawało się że to Laskowianie wyjdą z niej zwycięsko ale w końcówce spotkania gospodarze przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Czwarty set również padł łupem siatkarzy Hutnika Wandy. Tym razem wygrali do 15. Jako, że było to spotkanie treningowe rozegrano seta nr 5. Trener Hutnika zmienił nieco ustawienie drużyny przesuwając między innymi na środek atakującego Daniela Żuchowskiego. Seta wygrali siatkarze z Laskowej w stosunku 15:10.  W naszej drużynie pojawili się kolejni testowani zawodnicy. Przyjmujący Tomasz Wojciechowski i atakujący Maciej Jakubek.

Za tydzień rozpoczynamy zmagania ligowe. Hutnicy rozegrają dwa spotkania. W sobotę zmierzą się na wyjeździe z KKS Kozienice skąd prosto udadzą się do dalekiego Chełma gdzie zagrają z tamtejszym KS Arka Tempo Chełm.

Hutnik Wanda Kraków : GSKS Laskowa 3:2 (-21, 18, 25, 15, -10)

Hutnik Wanda Kraków: Szymczak, Krzyżak, Filipczak, Żuchowski, Woźniak, Michałek, Macheta (L) oraz Wojciechowski, Jakubek,