W rozegranym w dniu wczorajszym meczu sparingowym z AS Niepołomice Hutnicy zwyciężyli 1:3.

W naszym zespole pokazało się kilka nowych twarzy. Na libero zagrał Piotr Macheta, który poprzedni sezon spędził w zespole MKS Będzin występującym w Plus Lidze. Inni nowi zawodnicy to rozgrywający Dawid Fremel występujący już niegdyś w Hutniku, rozgrywający Hubert Szymczak, który siatkarskiego rzemiosła uczył się w młodzieżowych drużynach Jastrzębskiego Węgla, a także przyjmujący Kacper Woźniak grający w zeszłym sezonie w II ligowym AZS Częstochowa. Z zawodników, którzy występowali w Hutniku w poprzednim sezonie zagrali: Daniel Żuchowski, Michał Krzyżak, Jakub Filipczak, Paweł Michałek oraz Marcin Zabawa.

AS Niepołomice : Hutnik Wanda Kraków 1:3

Hutnik: Fremel, Szymczak, Krzyżak, Michałek, Żuchowski, Zabawa, Filipczak, Woźniak, Macheta (libero)

Trener: Łukasz Przybyła

Na zdjęciu: Hubert Szymczak