Zapraszamy naszych kibiców mecz 13 kolejki I ligi małopolskiej siatkarzy. Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek tj. 24 stycznia 2020 o godzinie 19:30 na hali KS Wanda Kraków przy ul. Odmogile 1b. Rywalem naszego zespołu będzie UKS Zalew Świnna Poręba. Zespół prowadzony przez Rafała Poprawę w ostatniej kolejce uległ we własnej hali drużynie LKS Bobowa 2:3 i po 12 kolejkach zajmuje 9 miejsce w tabeli. Natomiast nasza drużyna przywiozła 3 punkty z Brzeska gdzie pokonała tamtejszego Gryfa w stosunku 3:1. W pierwszej rundzie Hutnik wygrał w Świnnej porębie bo bardzo emocjonującym tie breaku 3:2. Miejmy nadzieje, że na własnej hali nasza drużyna niesiona dopingiem swoich fanów również zakończy spotkanie zwycięsko.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!!!