Sędziowie przed meczem Hutnik-AviaOsłabiony Hutnik przegrał w dzisiejszym meczu z Avią Świdnik 2:3 (23:25, 30:28, 21:25, 25:21, 11:15) i tym samym pożegnał się z rozgrywkami o Puchar Polski. W dzisiejszym meczu z powodów zdrowotnych nie mogli zagrać środkowi Sokołowski oraz Obuchowicz. O ile brak Rafała był pewny już od kilku dni, to Tomek dopiero po rozgrzewce miał zgłosić swoją dyspozycję trenerowi – niestety uraz barku wykluczył Go z dzisiejszego spotkania. Sam mecz był tradycyjnie wyrównany i pięciosetowy, jednak tym razem górą byli goście którzy doskonale rozegrali początek tie breaka prowadząc w pewnym momencie 7:1. Hutnik starał się gonić wynik 7:4, 12:10, ale goście nie dali sobie odebrać wywalczonej na początku seta przewagi ostatecznie wygrywając 15:11. Przygoda z pucharem zakończona, choć na pewno pozostał mały niedosyt, tym bardziej że była szansa zagrać jeszcze kolejną rundę lub dwie. Teraz przed nami koncentracja na walce o awans do gier barażowych o I ligę.
Inną kwestią pozostaje poziom pracy dwójki sędziowskiej w dzisiejszym spotkaniu, jednak o tym nie napiszemy nic gdyż po prostu szkoda słów a przeczytać można o tym TUTAJ i TUTAJ
Hutnik: Ferek, Golec, Samborski, Klimczak, Góra, Adamski, Szymczak oraz Podleśny, Kowalski, Maruszczyk,
Trenerzy: Piwowar, Matras