HutnikDrużyna rezerw Hutnika po bardzo dobrym meczu odprawiła z kwitkiem gości ze Świnnej Poręby. Nasi siatkarze dominowali na boisku przez cały czas i ich zwycięstwo nie podlegało dyskusji, świadczyć o tym mogą wyniki setów, a szczególnie pierwszego w którym skuteczna i efektowna zagrywka siała popłoch w szeregach gości. W kolejnych dwóch partiach Hutnicy nieco zwolnili tempo, jednakże kilka przeprowadzonych przez nich akcji nie powstydziliby się siatkarze pierwszej drużyny. Po tym meczu nasi siatkarze w tabeli plasują się na siódmej pozycji, lecz przy takiej dyspozycji wkrótce powinni być na wyższym miejscu.
Hutnik: Dutkiewicz, Fremel, Nowicki, Jedwabny, Ćwiertnia, Lasoń, Kawęcki, Żuchowski, Pysz, Koziana.
Trener: Łukasz Przybyła
Wyniki i tabela III ligi TUTAJ