Już jutro zaczynają się Mistrzostwa Polski juniorów młodszych w piłce siatkowej organizowane przez nasz klub.

Turniej zostanie rozegrany w hali Hutnika Kraków „Suche Stawy”. Do Nowej Huty zawita 8 najlepszych drużyn w naszym kraju. Będą to zespoły Akademi Talentów Jastrzębskiego Węgla, KPS Chełmiec Wałbrzych, KS Lechia Tomaszów Mazowiecki, MOS Wola Warszawa, Eco-Team AZS Stoelszle Częstochowa, KS Metro Warszawa, Enea Energetyk Poznań oraz BKS Chemik Bydgoszcz.

Mecze rozgrywane będą w godzinach 10:00, 13:00, 16:00 i 19:00. Mistrza Polski juniorów młodszych poznamy w niedziele. Finał rozegrany zostanie o godzinie 13:00.

Zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki, a w szczególności kibiców naszego klubu do czynnego udziału w wydarzeniu. Wstęp na mecze jest darmowy. Pokażmy wszystkim, że mieszkańcy Nowej Huty kochają siatkówkę. Kto wie może w niedalekiej przyszłości również nasz zespół zagra na Suchych Stawach?