Porażką zakończyła się wczorajsza eskapada Hutników do Andrychowa. Mecz z viceliderem II ligi MKS Andrychów zakończył się zwycięctwem gospodarzy 3:0.

Najwięcej emocji było w I secie spotkania. W końcówce Hutnik prowadził już nawet 23:20. Jednak ambitni Andrychowianie nie poddawali się i zdołali odrobić straty, a w grze na przewagi okazali się lepsi od naszej drużyny ostatecznie zwyciężając 30:28.

Dwie kolejne odsłony to dominacja zespołu MKS. Hutnicy nie potrafili przeciwstawić się rywalowi ulegając w II secie do 18, a w III do 15.

Hutnik ma za sobą dwa ciężkie mecze liderem oraz viceliderem ligi. Przed nami natomiast trzy spotkania we własnej hali. Na początek Hutnicy zmierzą się z Kęczaninem Kęty. W kolejnych spotkaniach rywalami naszego zespołu będą Karpaty Krosno oraz TKS Tychy. Spotkania te nie będą łatwe. Jednak atut własnej hali pozwala wierzyć, że Hutnik będzie w stanie powalczyć w każdym z tych spotkań o pełną pulę.

MKS Andrychów : Hutnik Kraków