Już jutro siatkarze Hutnika udadzą się do Jastrzębia Zdroju gdzie rozegrają mecz 6 kolejki II ligi gr 4. Rywalem Hutników będzie Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel. 

Zespół jutrzejszego rywala składa się z juniorów. Wielu z nich mieliśmy okazję oglądać w Hali III LO w Krakowie podczas organizowanych przez nasz klub Finałów Mistrzostw Polski Juniorów 2021 na przełomie maja i czerwca. Drużyna naszych jutrzejszych rywali w rozgrywkach II ligi spisuje się przyzwoicie. Tydzień temu młodzi Jastrzębianie ograli jeden z silniejszych zespołów tej ligi Extrans Sędziszów Młp. 3:2 i to na wyjździe. W tabeli Akademia Talentów JSW plasuje się miejsce wyżej niż nasz zespół. Na swoim koncie ma 1 punkt więcej. Będzie to zatem mecz o przysłowiowe „6 punktów”. 

Hutnicy w poprzedniej kolejce również zwyciężyli. Rywalem biało-błękitno-niebieskich był zespół TSV Rybnik. Wynik meczu to 3:0 dla Hutnika. 

Jutrzejsze spotkanie zapowiada się zatem bardzo ciekawie. Zwycięstwo w tym meczu niewątpliwie da Hutnikom wiele pewności siebie przed następnymi spotkaniami. 

Jeżeli warunki techniczne na to pozwolą (dostęp do internetu) to przeprowadzimy transmisję live z tego wydarzenia na klubowym FB. Bądźcie czujni i obserwujcie naszą stronę.

Sobota 30.10.2021, godzina 15:00

Akademia Talentów JSW : Hutnik Kraków