W sobotę 16.10.2021 siatkarze Hutnika pojadą do Dębicy na mecz z beniaminkiem II ligi UKS Kępa Dębica. 

Nasi sobotni rywale nie najlepiej rozpoczęli sezon. Po 3 kolejkach nie mają na swoim koncie choćby punktu. Wszystkie dotychczasowe mecze siatkarze z Dębicy przegrali po 3:0. Trzeba jednak mieć na uwadze, że grali z czołowymi ekipami w grupie 4 II ligi. Kolejno z MCKiS Jaworzno, Extransem Sędziszów i ostatnio MKS Andrychów.

Hutnicy są w trochę lepszej sytuacji. W dotychczasowych spotkaniach raz wygrali i dwa razy schodzili z boiska pokonani. W ostatniej kolejce Krakowianie napędzili stracha Extransowi Sędziszów. Wygrali pierwszego seta, a w dwóch kolejnych naprawdę niewiele brakowało aby wynik był inny. Dodatkowo w Sędziszowie nie zagrał Krzysiek Ferek. Pomimo porażki trenerzy Przybyła i Janawa byli zadowoleni z postawy drużyny. Widać, że jest progres w naszej grze. Fajnie do zespołu wkomponowali się nowi zawodnicy, z których najwięcej szans do gry jak narazie dostaje Miłosz Iszczuk. Napewno zespół, który udało się skompletować w tym sezonie ma spory potencjał . 

Niewątpliwie mecz w Dębicy będzie ciężkim pojedynkiem, niemniej jednak drużyna  godpodarzy jest w zasięgu Hutnika. Wierzymy, że po 4 kolejce na naszym koncie będzie więcej niż 3 punkty.

UKS Kępa Dębica : Hutnik Wanda Kraków – sobota 16.10.2021 godzina 16:30.