Jutro czeka nas kolejne spotkanie w II lidze siatkarzy. Zespół Hutnika uda się do Sędziszowa Małopolskiego gdzie zmierzy się z tamtejszym Extransem.

Nasi kolejni rywale sezon rozpoczeli od mocnego uderzenia. W pierwszej kolejce pokonali na wyjeździe MKS MOSiR Jasło 3:0, natomiast tydzień temu również w meczu wyjazdowym rozprawili się z UKS Kępa Dębica 3:0.

Nasza drużyna po zwycięstwie na inaugurację 3:0 w Będzinie w ostatniej kolejce  musiała uznać wyższość zespołu MKS MOSiR Jasło przegrywając  w Krakowie 3:0.

W poprzednim zezonie w meczach z Extransem nasz zespół dwukrotnie przegrał. W Sędziszowie 3:1 natomiast we własnej hali 3:2. 

Faworytem jutrzejszego meczu będą niewątpliwie gospodarze. Zespół prowadzony przez Tomasza Jóżefackiego posiada w swoich szeregach wielu doświadczonych zawodników. Niemniej jednak jedziemy na mecz z nastawieniem na dobrą grę. Rok temu pomimo porażki Hutnicy wysoko postawili poprzeczkę drużynie Extransu. Wierzymy, że i tym razem zagramy dobrze i przywieziemy z Sędziszowa jakieś punkty. 

Jeżeli będzie możliwość postaramy się przeprowadzić transmisję live z tego spotkania na naszym FB. 

Trzymajcie kciuki!!!

09.10.2021 Sobota godzina 17:00

Extrans Sędziszów : Hutnik Wanda Kraków