Już za dwa dni zagramy pierwszy mecz we własnej hali!

Rywalem siatkarzy Hutnika Wandy będzie MKS MOSIR Jasło. W poprzednim sezonie dwukrotnie musieliśmy uznać wyższość rywala. W Jaślę ulegliśmy 1:3, natomiast w Nowej Hucie po tie-breaku zeszliśmy z boiska pokonani 2:3.

W poprzedniej kolejce zespół MKS przegrał z Extransem Sędziszów Małopolski 0:3. Nasz zespół natomiast przywiózł 3 punkty z wyjazdowego spotkania z MKS Będzin. Zapowiada się emocjonujące spotkanie gdyż nasi rywale z pewnością będą chcieli zapunktować. Hutnik jednak nie zamierza ułatwiać zespołowi z Jasła zadania. Chociaż mecz będzie bardzo trudny liczymy na zwycięstwo Hutników. 

Początek spotkania o godzinie 17:30. Będzie zatem czas aby dotrzeć na halę przy ul. Odmogile 1b po miejmy nadzieję zwycięskim meczu piłkarzy Hutnika z Wigrami Suwałki. 

Zapraszamy wszystkich kibiców po roku przerwy do wsparcia siatkarzy Hutnika!!!