Po długiej przerwie między sezonowej do gry wraca II liga siatkówki mężczyzn. W tym sezonie nasza drużyna wystąpi w grupie nr 4. 

Pierwszym rywalem biało-błękitno-niebieskich będzie  MKS II Będzin. Zespół z Będzina w tym sezonie złożony jest głównie z młodych zawodników oraz swoich wychowanków.  W poprzednich rozgrywkach nasi jutrzejsi przeciwnicy zajęli 5 miejsce w swojej grupie.

W naszym zespole doszło do kilku zmian. Z drużyną pożegnali się rozgrywający Hubert Szymczak, którego oglądać będziemy w Błękitnych Ropczyce, a także przyjmujący Tomasz Wojciechowski, który przeniósł się na Śląsk do zespołu UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki.

Kadra Hutnika została uzupełniona aż sześcioma nowymi zawodnikami. Największym wzmocnieniem wydaje się być powracający po kilku sezonach gry w Kętach doświadczony Krzysztof Ferek, który będzie rywalizował o miejsce w ataku z Marcinem Zabawą. Rywalizację wśród przyjmujących wzmocnią Mikołaj Być, Miłosz Iszczuk (obaj przyszli z AKS Resovii Rzeszów), a także Daniel Maciąg, który w tamtym sezonie występował w drużynie AZS Eco Team Stoelzle Częstochowa. Daniel może występować również na pozycji atakującego. Jako drugiego libero oglądać będziemy Dominika Jurusia. A za wspomnianego wcześniej Huberta Szymczaka na rozegranie przyszedł Michał Bogdański (SMS Sparta Kraków). 

Mamy nadzieję, że w tym sezonie hala Wandy przy ul. Odmogile 1b w Krakowie gdzie rozgrywamy swoje spotkania będzie wypełniona kibicami, a atmosfera na meczach pozwoli osiągać naszym siatkarzom bardzo dobre wyniki. Wierzymy, że nadchodzący sezon uda się rozegrać w całości z kibicami na trybunach.

Jutrzejsze spotkanie zostanie rozegrane w Będzinie w hali Łagisza. Początek  o godzinie 16:00. Śledźcie nasz profil na facebooku gdzie będziemy na bieżąco informować o wyniku spotkania.

 

Sobota 25.09.2021 godzina 16:00

MKS II Będzin : Hutnik Wanda Kraków