W najbliższą sobotę tj. 16.01.2021 siatkarze Hutnika Wandy Kraków podejmą we własnej hali lidera II ligi gr. VI. Karpaty Krosno.

Zespół rywali do tej pory zgromadził na swoim koncie 32 punkty. Tyle samo co MOSIR Jasło oraz KKS Kozienice ale dzięki lepszemu bilansowi setów prowadzi w tabeli. W ostatnim spotkaniu siatkarze z Krosna pokonali we własnej hali silny Extrans Sędziszów Małopolski 3:0.

Nasza drużyna natomiast ma na swoim koncie 19 punktów co daje nam 6 miejsce w tabeli gwarantujące utrzymanie w lidze bez konieczności rozgrywania baraży. Nasz młody zespół znajduje się zatem o krok od zrealizowania postawionego sobie przed sezonem celu. W ostatnim spotkaniu udało nam przywieść 3 punkty z Rzeszowa (wygrana 3:1 z AKS) co było drugim wyjazdowym zwycięstwem Hutników w tym sezonie. We własnej hali nasi zawodnicy czują się dużo pewniej i dlatego mamy nadzieję, że w sobotę postawią trudne warunki drużynie Karpat, która będzie w tym meczu faworytem. Liczymy na udany rewanż za porażkę 3:1 z pierwszej rundy.

Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00. 

Przypominamy, iż mecz rozgrywany będzie bez udziału publiczności. Zapraszamy jednak na transmisję live na klubowy kanał YT.