Niestety siatkarze Hutnika Wandy Kraków ponieśli kolejną porażkę na wyjeździe. Tym razem ulegli zespołowi MKS MOSIR Jasło w stosunku 3:1.

Pierwszy set był dosyć wyrównany nasza drużyna nie ustępowała wyżej notowanemu rywalowi, jednak ostatecznie ta partia zakończyła się wynikiem 25:22 dla gospodarzy.

W drugim secie Hutnicy zbudowali sobie sporą przewagę już na początku seta. Później MKS odrobił straty ale Hutnicy stanęli na wysokości zadania i tym razem to oni wygrali seta 25:22.

Trzeci set nie zapowiadał początkowo wysokiej porażki naszych siatkarzy. Do pewnego momentu gra Hutników wyglądała przyzwoicie ale im dalej w las tym gorzej. Gospodarze dzięki dobrej zagrywce zwyciężyli seta aż 25:18. 

Set nr 4 rozpoczął się od mocnego uderzenia MKS Jasło. Chwilkę po jego rozpoczęciu gospodarze prowadzili już 5:0. Hutnicy szybko się otrząsnęli doprowadzając do wyrównania już przy wyniku 6:6. Potem jednak to Jaślanie cały czas posiadali lekką przewagę, którą w końcówce powiększyli zwyciężając ostatecznie 25:19.

Za tydzień chyba najważniejszy w tej rundzie mecz. Hutnik Wanda zmierzy we własnej hali się z rywalem zza miedzy Spartą AGH Kraków. Zwycięstwo w tym meczu będzie bardzo ważne dla naszej drużyny. 

Hutnik Wanda Kraków:

Szymczak, Krzyżak, Filipczak, Zabawa, Popardowski, Żuchowski, Macheta (l) oraz Fremel, Wojciechowski

Trenerzy: Łukasz Przybyła, Mirosław Janawa