Już w najbliższy piątek, a nie jak wcześniej zaplanowano w sobotę siatkarze Hutnika Wandy Kraków udadzą się do Sędziszowa Małopolskiego na mecz z tamtejszym Extransem. Zespół naszego kolejnego rywala zgromadził do tej pory 3 punkty. W pierwszej kolejce bez większych problemów pokonał naszego lokalnego rywala SMS Spartę AGH Kraków 3:0. W drugiej kolejce Extrans zmierzył się w Kozienicach z KKS-em ulegając 3:0. 

Hutnicy pozostają bez punktów. W pierwszych meczach przegrali z KKS Kozienice 3:1 i z KS Arką Tempo Chełm 3:0. 

Faworytem na pewno będą gospodarze, którzy jednocześnie są typowani jako jedna z ekip, która powalczy o zwycięstwo w lidze.

Wierzymy jednak, że z meczu na mecz Hutnicy będą prezentować lepszą siatkówkę i w końcu zaczną punktować.

Transmisja z meczu będzie prawdopodobnie przeprowadzona na klubowym facebooku drużyny Extrans Sędziszów. 

Początek spotkania o godzinie 20:00.