Od mocnego uderzenia rozpoczęła się ofensywa transferowa Hutnika Wandy Kraków!

W naszym zespole zagra zawodnik, który w poprzednim sezonie grał w Plus Lidze w barwach MKS-u Będzin pod wodzą trenera Jakuba Bednaruka. Tym zawodnikiem jest grający na pozycji libero 22-letni Piotr Macheta. W Będzinie był zmiennikiem Michała Potery.
W premierowym dla siebie sezonie PlusLigi pojawił się na boisku w trzech spotkaniach. Przygodę z siatkówką rozpoczynał w drużynie Dunajca Nowy Sącz. Następnie z powodzeniem reprezentował barwy AKS Resovii Rzeszów zdobywając medale w młodzieżowych mistrzostwach polski. Następnie występował w drużynie AZS Częstochowa, z którą zdobył mistrzostwo I ligi.

To pierwszy transfer beniaminka II Ligi. Wiele również wskazuje na to, że nie ostatni.

Witamy w Hutniku i życzymy powodzenia!!!