Mamy świetne informacje dla kibiców siatkówki w Nowej Hucie!!!

Zespół Hutnika Kraków ma szansę w przyszłym sezonie wystąpić na szczeblu centralnym. Mowa tu o siatkarskiej II lidze. Hutnik w przedwcześnie zakończonym poprzednim sezonie uplasował się na 2 miejscu. Bezpośredni awans uzyskała drużyna GKPS Gorlice. Pomimo tego Hutnik również złożył akces do gry ligę wyżej. I jak się okazuje była to świetna decyzja bowiem z ligi wycofuje się MKS Wisłok Strzyżów. Na swoje miejsce prezes Wisłoka zaproponował naszą drużynę. Ten pomysł został zaakceptowany przez PZPS. Ostateczna decyzja zapadnie po 15 lipca. Do tego dnia włodarze naszego zespołu muszą złożyć stosowne dokumenty. Jeżeli wszystko zostanie zweryfikowane pozytywnie to w przyszłym sezonie będziemy się mogli cieszyć z występów siatkarzy Hutnika Wandy Kraków w II Lidze siatkówki mężczyzn.

Jest to fantastyczna nagroda dla naszych zawodników za świetną postawę na boisku w poprzednim sezonie. Mamy nadzieję, że wszystko zakończy się pozytywnie i po awansie piłkarzy będziemy również świadkami awansu siatkarzy Hutnika Kraków.

Drodzy kibice – śledźcie naszą stronę bo jak tylko zapadnie ostateczna decyzja natychmiast o niej poinformujemy!!!