Bardzo ważny mecz czeka w następnej kolejce I ligi małopolskiej siatkarzy Hutnika Wandy Kraków. W najbliższą sobotę 01.02.2020 o godzinie 18 zmierzą się oni na wyjeździe z drużyną GSKS Laskowa. Będzie to mecz o przysłowiowe 6 punktów. Obydwa zespoły dzielą w tabeli dwa punkty. Gospodarze z dorobkiem 24 oczek plasują się na 4 miejscu. Nasza drużyna zgromadziła do tej pory 26 punktów i jest vice-liderem ligi. W pierwszej rundzie we własnej hali górą byli Hutnicy. Pokonali oni drużynę z Laskowej 3 : 1. Jednak to spotkanie nie będzie łatwe. Hala w Laskowej jest prawdziwą twierdzą ale nie jest ona nie do zdobycia. Jak tam wygrać pokazała niedawno drużyna GKPS Gorlice, która pokonała zespół z Laskowej 3:1. Miejmy nadzieję, że siatkarze Hutnika pójdą ich śladami i przywiozą z tego trudnego wyjazdu zdobycz punktową.

Transmisja z meczu będzie prawdopodobnie dostępna na facebooku na stronie GSKS Laskowa. Zapraszamy do oglądania i trzymania kciuków za naszą drużynę.