(12.01.19) PEWNA WYGRANA Z ISKIERKĄ

Po dobrym spotkaniu Hutnik pokonał Iskierkę Tarnów  3:1 (25:22, 25:19, 27:29, 25:21). Było to bardzo ważne spotkanie, w którym nasza drużyna koniecznie musiała zdobyć 3 punkty. Początek spotkania to wyrównana gra, jednak od połowy pierwszego seta Hutnik pokazał kto jest drużyną lepszą. Spotkanie powinno zakończyć się wynikiem 3:0, jednakże w końcówce trzeciej partii naszym zawodnikom „uciekła” koncentracja, co skrzętnie wykorzystała drużyna z Tarnowa. Drugi jak i ostatni czwarty set rozgrywane były pod dyktando naszej drużyny. Mecz ten jak i grę naszych zawodników można potraktować jako dobry prognostyk na rundę rewanżową, a już za tydzień w Nowej Hucie mecz z liderem tabeli GSKS Laskowa.
Hutnik: Jedwabny, Klimczak, Knap, Dziadkowiec, Zabawa, Krzyżak, Sekuła, Jaworski, Gargula, Tabor, Ćwiertnia, Kubera. Trener: Łukasz Przybyła.